Wij zijn Sterc, meer dan 20 online vakidioten!

We werken met passie aan online resultaat waar mensen blij van worden. Ieder met zijn eigen specialiteit en inbreng in het team dat Sterc vormt. Strategen, front-end en back-end developers, programmeurs, designers, internetmarketeers, servicemanagers en projectmanagers hebben samen de kennis en ervaring om online oplossingen te creëren die het verschil maken.

Andre van der Meulen

Andre van der Meulen

Andre van der Meulen

andre@sterc.nl 0512 361114
Vacatures

Vacatures

Lotte Daalman

Lotte Daalman

Lotte Daalman

lotte@sterc.nl
Jop Berkhout

Jop Berkhout

Gauke Pieter Sietzema

Gauke Pieter Sietzema

Gauke Pieter Sietzema

gp@sterc.nl +31614049835
Pien van Dalen

Pien van Dalen

Pien van Dalen

pien@sterc.nl
Sipko Groefsema

Sipko Groefsema

Sipko Groefsema

sipko@sterc.nl
Susan van Geijn

Susan van Geijn

Susan van Geijn

susan@sterc.nl
Ivo Pakvis

Ivo Pakvis

Ivo Pakvis

ivo@sterc.nl
Uko van der Meulen

Uko van der Meulen

Uko van der Meulen

uko@sterc.nl
Sytske Haagsma

Sytske Haagsma

Sytske Haagsma

sytske@sterc.nl
Martijn Kraft

Martijn Kraft

Martijn Kraft

martijn@sterc.nl
Halbe de Vries

Halbe de Vries

Halbe de Vries

Henk Everts

Henk Everts

Wesley Narain

Wesley Narain

Elisabeth Everts

Elisabeth Everts

Elisabeth Everts

elisabeth@sterc.nl
Jesse Visser

Jesse Visser

Jesse Visser

jesse@sterc.nl
Johan van der Molen

Johan van der Molen

Johan van der Molen

johan@sterc.nl
Joeke Kloosterman

Joeke Kloosterman

Joeke Kloosterman

joeke@sterc.nl
Alie de Haan

Alie de Haan

Alie de Haan

alie@sterc.nl
Wendy de Haan

Wendy de Haan

Wendy de Haan

wendy@sterc.nl 0512 361114
Sander Drenth

Sander Drenth

Sander Drenth

sander@sterc.nl
Hendrik Jan Hofstede

Hendrik Jan Hofstede

Hendrik Jan Hofstede

hj@sterc.nl +31636049485
Roel Zeilstra

Roel Zeilstra

Roel Zeilstra

roel@sterc.nl 0512 361114
Sterc MODX founding partner
Sterc Analytics Qualified individual